Contacts » Laboratory for Soil and Agroecology Kontakt » laboratorija za zemljište i agroekologiju
Jovica Vasin
Dr. Jovica VASIN
Head of Laboratory
Senior Research Associate
tel.: (021) 4898 450
e-mail: jovica.vasin@ifvcns.ns.ac.rs
Jordana Ninkov
Dr. Jordana NINKOV
Koordinator Laboratorije
Senior Research Associate
tel.: (021) 4898 461
e-mail: jordana.ninkov@ifvcns.ns.ac.rs
Tijana Zeremski
Dr. Tijana ZEREMSKI
Koordinator za međunarodne projekte
Research Associate
tel.: (021) 4898 453
e-mail: tijana.zeremski@ifvcns.ns.ac.rs
Petar Sekulic
Prof.dr Petar SEKULIĆ
Principal Research Fellow
tel.: (021) 4898 463
fax: (021) 4898 455
e-mail: petar.sekulic@ifvcns.ns.ac.rs
Snezana Jaksic
Dr. Snežana JAKŠIĆ
Research Assistant
tel.: (021) 4898 463
e-mail: snezana.jaksic@ifvcns.ns.ac.rs
Stanko Milic
Dr. Stanko MILIĆ
Research Assistant
tel.: (021) 4898 462
e-mail: stanko.milic@ifvcns.ns.ac.rs
Milorad Zivanov
Milorad ŽIVANOV, dipl. ing. - master
Research Trainee
tel.: (021) 4898 459
e-mail: milorad.zivanov@ifvcns.ns.ac.rs
Dusan Dozet
Dušan DOZET
Technical Associate
tel.: (021) 4898 462
e-mail: dusan.dozet@ifvcns.ns.ac.rs