Quantcast

Kontakt » Odeljenje za strna žita
Radivoje Jevtic
dr Radivoje Jevtić
Rukovodilac Odeljenja
Naučni savetnik
Fitopatologija
tel.: (021) 4898 200
tel.: (021) 4898 207
fax: (021) 4898 222
e-mail: radivoje.jevtic@ifvcns.ns.ac.rs
Srbislav Dencic
Prof.dr Srbislav Denčić
Koordinator za nauku i mentorski rad
Naučni savetnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 208
fax: (021) 4898 222
e-mail: srbislav.dencic@ifvcns.ns.ac.rs
Novica Mladenov
dr Novica Mladenov
Rukovodilac tima oplemenjivača
Naučni savetnik
tel.: (021) 4898 216
e-mail: novica.mladenov@ifvcns.ns.ac.rs
Ankica Kondic Spika
dr Ankica KONDIĆ - ŠPIKA
Rukovodilac Laboratorije za biotehnologiju
Naučni savetnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 224
e-mail: ankica.spika@ifvcns.ns.ac.rs
Vesna Župunski
dr Vesna Župunski
Naučni saradnik
Molekularna fitopatologija
tel.: (021) 4898 214
e-mail: vesna.zupunski@ifvcns.ns.ac.rs
Bojan Jockovic
dr Bojan Jocković
Istraživač saradnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 229
e-mail: bojan.jockovic@ifvcns.ns.ac.rs
Sonja Ilin
dr Sonja ILIN
Viši stručni saradnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 233
e-mail: sonja.ilin@ifvcns.ns.ac.rs
Dragana Trkulja
dr Dragana TRKULJA
Naučni saradnik
Biotehnologija
tel.: (021) 4898 223
e-mail: dragana.trkulja@ifvcns.ns.ac.rs
Sanja Mikic
dr Sanja MIKIĆ
Istraživač saradnik
Biotehnologija
tel.: (021) 4898 214
e-mail: sanja.mikic@ifvcns.ns.ac.rs
Mirjana Lalosevic
mr Mirjana Lalošević
Istraživač saradnik
Fitopatologija
tel.: (021) 4898 228
e-mail: mirjana.telecki@ifvcns.ns.ac.rs
Vladimir Acin
Vladimir Aćin, dipl.inž.- master
Istraživač saradnik
Agrotehnika
tel.: (021) 4898 204
e-mail: vladimir.acin@ifvcns.ns.ac.rs
Milan Mirosavljevic
Milan Mirosavljević, dipl.inž.
Istraživač saradnik
e-mail: milan.mirosavljevic@ifvcns.ns.ac.rs
Branka Orbovic
mr Branka Orbović
Viši stručni saradnik
Fitopatologija
tel.: (021) 4898 228
e-mail: branka.orbovic@ifvcns.ns.ac.rs
Vojislava Momcilovic
Vojislava Momčilović, dipl.biol.
Viši stručni saradnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 217
e-mail: vojislava.momcilovic@ifvcns.ns.ac.rs
Zoran Jovicevic
Zoran Jovićević, dipl.inž.
Stručni saradnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 230
e-mail: zoran.jovicevic@ifvcns.ns.ac.rs
Branko Gajicic
Branko Gajičić, dipl.inž.
Viši stručni saradnik
Saradnik na semenarstvu
e-mail: branko.gajicic@ifvcns.ns.ac.rs
Nenad Kovacevic
Nenad Kovačević, dipl.inž.
Stručni saradnik
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 213, 4898 211
e-mail: nenad.kovacevic@ifvcns.ns.ac.rs
Tanja Drazic
Tanja DRAŽIĆ, dipl.inž.
Koordinator na poslovima proizvodnje semena
tel.: (021) 4898 234
e-mail: tanja.drazic@ifvcns.ns.ac.rs
Slavisa Statkic
Slaviša Štatkić, dipl.inž.
Šef centra za doradu semena
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 226
e-mail: slavisa.statkic@ifvcns.ns.ac.rs