Quantcast

Kontakt » Odeljenje za uljane kulture
Vladimir Miklic
dr Vladimir MIKLIČ
Rukovodilac Odeljenja
Naučni savetnik
Saradnik na semenarstvu
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 418
fax: (021) 4898 131
e-mail: vladimir.miklic@ifvcns.ns.ac.rs
Sinisa Jocic
dr Siniša JOCIĆ
Savetnik za genetiku i oplemenjivanje biljaka
Naučni savetnik
tel.: (021) 4898 400
fax: (021) 6413 833
e-mail: sinisa.jocic@ifvcns.ns.ac.rs
Nenad Dusanic
dr Nenad DUŠANIĆ
Menadžer za proizvodnju, promociju i plasman NS semena u zemlji i inostranstvu
Naučni savetnik
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 402
e-mail: nenad.dusanic@ifvcns.ns.ac.rs
Igor Balalic
dr Igor BALALIĆ
Menadžer za proizvodnju, promociju i plasman NS semena u zemlji i inostranstvu
Viši naučni saradnik
Agrotehnika
tel.: (021) 4898 318
e-mail: igor.balalic@ifvcns.ns.ac.rs
Velimir Radic
dr Velimir RADIĆ
Menadžer za proizvodnju, promociju i plasman NS semena u zemlji i inostranstvu
Viši naučni saradnik
Bazno semenarstvo
tel.: (021) 4898 404, 4898 424
e-mail: velimir.radic@ifvcns.ns.ac.rs
Jovanka Atlagic
dr Jovanka ATLAGIĆ
Naučni savetnik
Oplemenjivanje biljaka
Citogenetika
tel.: (021) 4898 401
e-mail: jovanka.atlagic@ifvcns.ns.ac.rs
Nada Hladni
dr Nada HLADNI
Viši naučni saradnik
Oplemenjivanje biljaka
Genetika
tel.: (021) 4898 411
e-mail: nada.hladni@ifvcns.ns.ac.rs
Sandra Cvejic
dr Sandra CVEJIĆ
Naučni saradnik
Oplemenjivanje biljaka
Genetika
tel.: (021) 4898 403
e-mail: sandra.cvejic@ifvcns.ns.ac.rs
Milan Jockovic
dr Milan JOCKOVIĆ
Istraživač saradnik
Oplemenjivanje biljaka
Genetika
e-mail: milan.jockovic@ifvcns.ns.ac.rs
Jelena Mrdja
dr Jelena OVUKA
Istraživač saradnik
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 429
e-mail: jelena.mrdja@ifvcns.ns.ac.rs
Zivko Curcic
dr Živko Ćurčić
Naučni saradnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 328
e-mail: zivko.curcic@ifvcns.ns.ac.rs
Dragana Miladinovic
dr Dragana MILADINOVIĆ
Koordinator za nauku i mentorski rad
Naučni savetnik
Biotehnologija
tel.: (021) 4898-421
e-mail: dragana.miladinovic@ifvcns.ns.ac.rs
Ksenija Taski Ajdukovic
dr Ksenija TAŠKI - AJDUKOVIĆ
Naučni savetnik
Biotehnologija
tel.: (021) 4898 325
e-mail: ksenija.ajdukovic@ifvcns.ns.ac.rs
Nevena Nagl
dr Nevena NAGL
Naučni savetnik
Oplemenjivanje biljaka-Biotehnologija
tel.: (021) 4898 327
e-mail: nevena.nagl@ifvcns.ns.ac.rs
Aleksandra Dimitrijevic
dr Aleksandra DIMITRIJEVIĆ
tel.: (021) 4898 416
Naučni saradnik
Biotehnologija
e-mail: aleksandra.dimitrijevic@ifvcns.ns.ac.rs
Ivana Imerovski
dr Ivana IMEROVSKI
Naučni saradnik
Biotehnologija
tel.: (021) 4898 473
e-mail: ivana.imerovski@ifvcns.ns.ac.rs
Ana Marjanovic-Jeromela
dr Ana MARJANOVIĆ - JEROMELA
Naučni savetnik
Oplemenjivanje biljaka
Genetika - uljana repica
tel.: (021) 4898 405
e-mail: ana.jeromela@ifvcns.ns.ac.rs
Sreten Terzic
dr Sreten TERZIĆ
Viši naučni saradnik
Održavanje genetske kolekcije divljih vrsta suncokreta
Oplemenjivanje biljaka
Genetika
tel.: (021) 4898 415
e-mail: sreten.terzic@ifvcns.ns.ac.rs
Petar Mitrovic
dr Petar MITROVIĆ
Naučni saradnik
Fitopatologija - uljana repica
tel.: (021) 4898 410
e-mail: petar.mitrovic@ifvcns.ns.ac.rs
Zeljko Milovac
dr Željko MILOVAC
Istraživač saradnik
Entomologija
tel.: (021) 4898 412
e-mail: zeljko.milovac@ifvcns.ns.ac.rs
Svetlana Glogovac
dr Svetlana GLOGOVAC
Istraživač saradnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 321
e-mail: svetlana.glogovac@ifvcns.ns.ac.rs
Nada Grahovac
dr Nada GRAHOVAC
Istraživač saradnik
Biotehnologija
tel.: (021) 4898 321
e-mail: nada.grahovac@ifvcns.ns.ac.rs
Bosko Dedic
mr Boško DEDIĆ
Istraživač saradnik
Fitopatologija
tel.: (021) 4898 425
e-mail: bosko.dedic@ifvcns.ns.ac.rs
Zvonimir Sakac
mr Zvonimir SAKAČ
Viši stručni saradnik
Fiziološka ispitivanja
tel.: (021) 4898 419
e-mail: zvonimir.sakac@ifvcns.ns.ac.rs
Dragana Đukić
Dragana RAJKOVIĆ, dipl.mol.biol.-master
Istraživač saradnik
Biotehnologija
e-mail: dragana.rajkovic@ifvcns.ns.ac.rs
Mihajlo Ciric
Mihajlo Ćirić, dipl.inž.-master
Istraživač saradnik
Oplemenjivanje biljaka
Genetika
tel.: (021) 4898 328
e-mail: mihajlo.ciric@ifvcns.ns.ac.rs
Goran Jokic
Goran JOKIĆ, dipl.inž.-master
Koordinator na poslovima dorade semena
Saradnik na doradi semena
tel.: (021) 4898 417, 4898 423
e-mail: goran.jokic@ifvcns.ns.ac.rs
Zeljka Stojakovic
Željka Stojaković, dipl.inž.
Saradnik na poslovima kvalitativnih analiza
Stručni savetnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 329
fax: (021) 4898 329
e-mail: zeljka.stojakovic@ifvcns.ns.ac.rs
Karlo Djilvesi
Karlo ĐILVESI, dipl.inž.
Tehnolog u centru za prijem, sušenje, čuvanje, doradu i pakovanje hibridnog semena
Stručni savetnik
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 445
e-mail: karlo.djilvesi@ifvcns.ns.ac.rs
Nada Lecic
Nada LEČIĆ, dipl.inž.
Rukovodilac laboratorije za ispitivanje uljanih kultura
Stručni savetnik
Genetika / oplemenjivanje
tel.: (021) 4898 407, 4898 426
e-mail: nada.lecic@ifvcns.ns.ac.rs
Sinisa Prole
Siniša PROLE, dipl.inž.
Tehnolog u centru za prijem, sušenje, čuvanje, doradu i pakovanje hibridnog semena
Stručni saradnik
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 417, 4898 423
e-mail: sinisa.prole@ifvcns.ns.ac.rs
Branislav Ostojic
Branislav OSTOJIĆ, dipl.inž.
Koordinator za proizvodnju semena
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 429
e-mail: branislav.ostojic@ifvcns.ns.ac.rs
Daliborka Butas
Daliborka BUTAŠ, dipl.inž.
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 417, 423
e-mail: daliborka.butas@ifvcns.ns.ac.rs
Ilija Radeka
Ilija RADEKA, dipl.inž.
Koordinator na poslovima izvođenja oplemenjivačkih ogleda
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 408
e-mail: ilija.radeka@ifvcns.ns.ac.rs
Dragana Savin
Dragana SAVIN, profesor ruskog jezika i književnosti
Saradnik za opšte poslove
tel.: (021) 4898 418
e-mail: dragana.savin@ifvcns.ns.ac.rs