Quantcast

Kontakt » Odeljenje za kukuruz
Milisav Stojakovic
dr Milisav STOJAKOVIĆ
Rukovodilac Odeljenja
Naučni savetnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 250
e-mail: milisav.stojakovic@ifvcns.ns.ac.rs
Milosav Babic
dr Milosav BABIĆ
Savetnik za genetiku i oplemenjivanje biljaka
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 290
e-mail: milosav.babic@ifvcns.ns.ac.rs
Goran Bekavac
dr Goran BEKAVAC
Savetnik za genetiku i oplemenjivanje biljaka
Naučni savetnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 251
e-mail: goran.bekavac@ifvcns.ns.ac.rs
Bozana Purar
dr Božana PURAR
Naučni savetnik
Fitopatologija
tel.: (021) 4898 276
e-mail: bozana.purar@ifvcns.ns.ac.rs
Aleksandra Nastasic
dr Aleksandra NASTASIĆ
Viši naučni saradnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 272
e-mail: aleksandra.nastasic@ifvcns.ns.ac.rs
Goran Malidza
dr Goran MALIDŽA
Viši naučni saradnik
Fitofarmacija
tel.: (021) 4898 270
e-mail: goran.malidza@ifvcns.ns.ac.rs
Miroslav Zoric
dr Miroslav ZORIĆ
Viši naučni saradnik
Biometrika
e-mail: miroslav.zoric@ifvcns.ns.ac.rs
Ivica Djalovic
dr Ivica ĐALOVIĆ
Naučni saradnik
tel.: (021) 4898 290
e-mail: ivica.djalovic@ifvcns.ns.ac.rs
Bojan Mitrovic
dr Bojan MITROVIĆ
Naučni saradnik
tel.: (021) 4898 293
e-mail: bojan.mitrovic@ifvcns.ns.ac.rs
Petar Canak
dr Petar ČANAK
Naučni saradnik
Saradnik na semenarstvu
e-mail: petar.canak@ifvcns.ns.ac.rs
Dusan Stanisavljevic
dr Dušan STANISAVLJEVIĆ
Naučni saradnik
tel.: (021) 4898 262
e-mail: dusan.stanisavljevic@ifvcns.ns.ac.rs
Sonja Tancic
dr Sonja TANČIĆ ŽIVANOV
Viši naučni saradnik
Fitopatologija
tel.: (021) 4898 335
e-mail: sonja.tancic@ifvcns.ns.ac.rs
Milos Rajkovic
Miloš RAJKOVIĆ, dipl.inž.-master
Istraživač saradnik
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 273
e-mail: milos.rajkovic@ifvcns.ns.ac.rs
Filip Franeta
Filip FRANETA, dipl.inž.
Istraživač saradnik
e-mail: filip.franeta@ifvcns.ns.ac.rs
Vlado Capelja
Vlado ČAPELJA, dipl.inž.
Viši stručni saradnik
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 259
e-mail: vlado.capelja@ifvcns.ns.ac.rs
Svetislav Dolapcev
Svetislav DOLAPČEV, dipl.inž.
Menadžer za promociju NS semena u inostranstvu
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 278
e-mail: svetislav.dolapcev@ifvcns.ns.ac.rs
Dusan Pecelj
Dušan PECELJ, dipl.inž.
Koordinator za proizvodnju semena
tel.: (021) 4898 260
e-mail: dusan.pecelj@ifvcns.ns.ac.rs
Rajko Lajsic
Rajko LAJŠIĆ, dipl.inž.
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 263
e-mail: rajko.lajsic@ifvcns.ns.ac.rs
Jelena Kešelj
Jelena KEŠELJ, dipl.inž.
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 255
e-mail: jelena.keselj@ifvcns.ns.ac.rs
Bojana Vujošević
Bojana VUJOŠEVIĆ, dipl.inž.
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 255
e-mail: bojana.vujosevic@ifvcns.ns.ac.rs