Quantcast
NS seme


Ime i prezime Mesto NS seme sorta Prinos (t/ha) Hektolitar Površina parcele (ha)
Siniša Berić Bogatić Odisej 9.2 74.6 0.7
Janoš Benjocki Sajan Odisej 8.3 82.0 2.0
Pionir Srbobran Nonius 8.7 64.0 20.0
Siniša Berić Bogatić Nonius 7.9 71.5 0.8
PP Halas Jožef Ada Nonius 7.5 65.0-71.0 100.0
Pionir Srbobran Novosadski 525 8.0 60.0 22.0
Siniša Berić Bogatić Novosadski 565 8.4 72.5 0.8
Pionir Srbobran Novosadski 565 8.2 65.0 22.0
Zoran Lambeta Gajdobra Arija 7.5 82.3 2.0
Vladica Savanović Voganj Dragana 8.2 84.3 1.5
Zoran Vujić Voganj Dragana 8.0 84.5 1.2
Stevan Volić Stapar Dragana 6.2 85.0 3.0
Zoran Lambeta Gajdobra Etida 8.4 83.9 2.0
Žika Tomić Jarkovac NS 40S 8.9 79.3 1.5
Dijamant Agrar – Planta Futog NS 40S 8.1 81.0 29.0
Miroslav Stanković Čekmin (Leskovac) NS 40S 8.1 79.3 0.5
Miomir Crveni Turija NS 40S 8.0 80.9 0.6
Zoran Lambeta Gajdobra NS 40S 8.0 84.3 8.0
Ranko Milošević Platičevo NS 40S 8.0 80.0 2.9
Milan Slijepčević Melenci NS 40S 7.9 83.0 2.0
Bora Mitrović Kać NS 40S 7.9 79.0 17.0
Steva Cukić Baranda NS 40S 7.9 80.0 1.2
Nandor Kovač Bečej NS 40S 7.6 80.0 4.0
Svetislav Grujić Ravno selo NS 40S 7.4 79.0 6.3
Milan Šakić Apatin NS 40S 7.3 78.0 3.0
Zoltan Gonclik Kula NS 40S 7.2 79.0 3.0
Martin Gabrić Subotica NS 40S 7.2 80.0 2.0
Dragan Šobot Plandište NS 40S 7.0 80.0 7.0
Stevica Gajić Bačka Palanka NS 40S 7.0 79.0 40.0
Svetislav Grujić Ravno selo NS 40S 6.8 80.0 8.0
Stevan Pavkov Stapar NS 40S 6.3 80.0 6.0
Saša Stevanović Bošnjace (Leskovac) NS 40S 6.3 78.5 5.5
Stevica Kračunjel Dupljaja NS 40S ORGANSKA PROIZVODNJA 5.3 80.0 1.7
Miomir Crveni Turija Rapsodija 8.7 83.5 0.4
Miladin Đalamić Klenje Rapsodija 8.7 83.2 0.7
Zoran Lambeta Gajdobra Rapsodija 8.3 83.1 12.0
Branislav Katanić Stapar Rapsodija 6.7 84.0 25.0
Miladin Đalamić Klenje Simonida 9.8 85.0 1.0
Radiša Radisavljević Medveđa Simonida 8.7 83.7 1.0
Žarko Radojčić Sremska Mitrovica, Manđelos Simonida 8.6 83.0 0.7
Miomir Crveni Turija Simonida 8.5 83.1 0.5
Branislav Srećkov Zmajevo Simonida 8.2 85.0 2.0
Zoran Lambeta Gajdobra Simonida 8.1 84.5 9.5
Nikola Dujin Novi Bečej Simonida 7.9 84.0 10.0
Pionir Srbobran Simonida 7.9 85.0 22.5
Miomir Crveni Turija Simonida 7.7 84.0 4.6
Aleksandar Jokić Klenje Simonida 7.7 84.0 2.0
Branislav Srećkov Zmajevo Simonida 7.6 85.0 2.2
Milan Slijepčević Melenci Simonida 7.4 85.0 2.3
Vladimir Pejin Vrbas Simonida 7.2 83.0 5.7
Đorđe Milotin Begejci Simonida 7.2 85.0 4.0
Dijamant Agrar – Planta Futog Simonida 7.2 82.0 200.0
Miroslav Berber Savino selo Simonida 7.0 82.0 5.7
Žarko Kobilarev Zmajevo Simonida 7.0 85.0 5.7
Nandor Kovač Bečej Simonida 7.0 83.0 5.7
Obrad Protić Tovariševo Simonida 6.8 82.1 20.0
Stevan Tanasin Kovilj Simonida 6.7 85.0 3.5
Raja Erić Gradina-Sombor Simonida 6.7 83.0 5.0
Šima Gertner Gradina Simonida 6.5 82.0 8.6
Milan Piperski Sakule Simonida 6.5 80.8 1.7
Šima Gertner Gradina-Sombor Simonida 6.3 83.0 15.0
Pavle Nenadović Voganj Simonida 5.8 – 9.0 84.0-86.0 150.0
Pavle Nenadović Voganj Zvezdana 8.9 84.0–86.0 25.0
Miomir Crveni Turija Zvezdana 8.6 83.2 0.9
Ljubiša Ivanović Slepčević Zvezdana 7.9 85.0 2.0
Zoran Lambeta Gajdobra Zvezdana 7.6 – 8.2 85.3 11.0
Dragan Berber Savino selo Zvezdana 6.8 87.0 2.3
Pavel Pavela Padina Zvezdana 6.3 85.0 7.0
Šima Gertner Gradina-Sombor Zvezdana 6.2 83.0 2.0

Žetva NS sorti pšenice na imanju Miomira Crvenog:


NS SEME »