Quantcast
NS seme

Rezultati žetve NS SEME strnih žita 2015.

AP VOJVODINA

Ime i prezime/
Naziv firme
Mesto NS SEME sorta Prinos (t/ha) Hektolitarska masa (kg) Površina parcele (ha)
Inđija SIMONIDA 9,80 83,00 38,00
ZZ Beška Beška (Inđija) SIMONIDA 9,50 84,50 25,00
Napredak AD Stara Pazova SIMONIDA 9,00 81,00 193,00
Dragan Ličanin Belegiš (Stara Pazova) SIMONIDA 8,00 83,00 10,73
Ignjat Jurišić Šuljam (Sremska Mitrovica) SIMONIDA 7,90 83,00 4,60
Inđija SIMONIDA 10,77 83,10 8,00
Mile Zarin Jaša Tomić (Sečanj) SIMONIDA 8,10 83,00 6,00
Vasa Nastić Vršac SIMONIDA 8,10 84,00 3,20
Ferum doo Vršac SIMONIDA 8,00 84,00 11,00
Agrovršac AD Vršac SIMONIDA 7,20 84,00 82,00
Petar Antić Stari Žednik (Subotica) SIMONIDA 9,50 85,50 2,85
Ferenc Kavai Trešnjevac (Kanjiža) SIMONIDA 8,70 84,00 11,40
Branislav Srećkov Zmajevo (Vrbas) SIMONIDA 8,70 83,00 6,00
Miroslav Berber Savino Selo (Vrbas) SIMONIDA 8,20 83,00 3,0
Todor Savin Đurđevo (Žabalj) SIMONIDA 7,70 83,00 5,00
Nenad Ivanović Ratkovo (Odžaci) SIMONIDA 8,70 84,90 1,75
Jovan Vujović Crvenka (Kula) SIMONIDA 8,60 85,00 35,00
Nikola Bjedov Stanišić (Sombor) SIMONIDA 7,60 81,50 0,58
Bisenko Birvalski Radojević salaš (Sombor) SIMONIDA 7,40 82,00 2,30
Zlatica AD Lazarevo (Zrenjanin) SIMONIDA 8,59 82,10 44,00
Nikola Dujin Novi Bečej SIMONIDA 8,25 84,00 10,83
Đorđe Milotin Torak (Žitište) SIMONIDA 7,82 82,90 10,54
Ćorić Agrar doo Melenci (Zrenjanin) SIMONIDA 7,80 85,00 20,00
Zlatica AD Lazarevo (Zrenjanin) SIMONIDA 7,73 84,10 45,00
Steva Grubački Perlez (Zrenjanin) SIMONIDA 7,52 84,90 3,70
BMM doo Kać (Novi Sad) SIMONIDA 9,10 84,60 25,00
Mladen Zbućnović Pivnice (Bačka Palanka) SIMONIDA 7,70 83,20 4,00
Milenko Čavić Titel SIMONIDA 7,70 84,20 11,00
Grujo Bogojević Bačko Novo Selo (Bač) SIMONIDA 7,50 85,60 2,00
Vladan Negrojević Vračev Gaj (Bela Crkva) SIMONIDA 9,10 82,00 1,00
Dejan Đurišić Starčevo (Pančevo) SIMONIDA 7,50 82,00 17,00
Slobodan Vukelić Voganj (Ruma) NS 40S 9,40 82,60 1,15
Aleksandar Lazić Bešenovo (Sremska Mitrovica) NS 40S 8,70 83,50 1,00
ZZ Beška Beška (Inđija) NS 40S 8,50 80,00 30,00
Dejan Radosavljević Divoš (Sremska Mitrovica) NS 40S 8,00 80,00 2,88
Mile Zarin Jaša Tomić (Sečanj) NS 40S 8,45 80,00 15,00
Oto Muči Doline (Kanjiža) NS 40S 9,21 81,20 2,85
Oto Muči Doline (Kanjiža) NS 40S 8,70 80,00 22,80
Svetislav Grujić Ravno Selo (Vrbas) NS 40S 8,60 79,00 24,00
Kljajićevo (Sombor) NS 40S 8,90 78,00 0,58
Đuro Vuković Kljajićevo (Sombor) NS 40S 8,70 80,00 4,00
Mirko Golubović Kula NS 40S 8,40 0,87
Nandor Kovač Bečej NS 40S 8,50 81,00 3,00
Zolika Kiš Bačko Petrovo Selo (Bečej) NS 40S 8,33 82,40 3,00
ZZ Poljokop Lalić (Odžaci) NS 40S 8,55 80,00 5,00
Bisenko Birvalski Radojević salaš (Sombor) NS 40S 8,33 80,50 4,00
Vlado Ogar Kljajićevo (Sombor) NS 40S 7,80 80,00 4,00
Nebojša Radić Bački Brestovac (Odžaci) NS 40S 7,50 80,00 1,50
ZZ Mizor Deronje (Odžaci) NS 40S 7,30 79,00 7,00
Svetozar Mišić Novi Bečej NS 40S 9,36 82,10 1,15
Nikola Dujin Novi Bečej NS 40S 8,92 81,50 28,50
Steva Radovančev Zrenjanin NS 40S 8,57 81,00 4,27
BMM doo Kać (Novi Sad) NS 40S 8,90 78,50 15,00
Žarko Milanov Kovilj (Novi Sad) NS 40S 8,00 76,00 10,00
Stevica Gajić Bačka Palanka NS 40S 7,85 82,00 14,00
Mihajlo Šuster Pivnice (Bačka Palanka) NS 40S 7,80 78,00 3,00
Dejan Đurišić Starčevo (Pančevo) NS 40S 8,75 80,00 17,00
Steva Cukić Baranda (Opovo) NS 40S 8,50 82,00 5,00
Jano Hrijašik Kovačica NS 40S 9,95 82,00 0,22
Ljubiša Simić Kula NS 40S 9,00 83,00 1,00
Voja Miljković Stari Banovci (Stara Pazova) ZVEZDANA 9,90 84,00 7,00
Dragan Veselinović Ruma ZVEZDANA 9,40 83,80 6,38
Svetozar Živčić Voganj (Ruma) ZVEZDANA 9,00 83,60 20,00
Milovan Petrović Pećinci ZVEZDANA 9,00 83,60 20,00
Miodrag Lazić Golubinci (Stara Pazova) ZVEZDANA 8,90 83,00 16,00
Inđija ZVEZDANA 8,90 82,50 70,00
Marko Domonji Lakatoš Stara Pazova ZVEZDANA 8,80 83,60 2,00
Milan Marčeta Voganj (Ruma) ZVEZDANA 8,30 81,80 1,44
Dimitrije Savanović Voganj (Ruma) ZVEZDANA 8,00 83,60 20,00
Ignjat Jurišić Šuljam (Sremska Mitrovica) ZVEZDANA 7,80 82,50 4,60
Dimitrije Savanović Voganj (Ruma) ZVEZDANA 10,50 84,00 0,87
Ferum doo Vršac ZVEZDANA 7,50 82,00 10,00
Čaba Boršoš Adorjan (Kanjiža) ZVEZDANA 9,90 85,00 20,00
Čaba Boršoš Adorjan (Kanjiža) ZVEZDANA 11,20 84,00 6,20
Miomir Crveni Turija (Srbobran) ZVEZDANA 9,20 84,00 5,20
Mićo Berber Savino Selo (Vrbas) ZVEZDANA 8,05 81,00 2,60
Nandor Kovač Bečej ZVEZDANA 7,30 82,00 3,00
Šima Gertner Gradina (Sombor) ZVEZDANA 8,60 83,70 5,70
ZZ Poljokop Lalić (Odžaci) ZVEZDANA 8,35 80,00 5,00
Šima Gertner Gradina (Sombor) ZVEZDANA 8,00 83,70 6,00
Đorđe Milotin Torak (Žitište) ZVEZDANA 9,02 83,00 2,28
Đorđe Milotin Torak (Žitište) ZVEZDANA 8,72 82,30 9,69
Milenko Čavić Titel ZVEZDANA 7,90 83,30 6,00
Samuel Ciganik Pivnice (Bačka Palanka) ZVEZDANA 7,80 80,20 3,00
BMM doo Kać (Novi Sad) ZVEZDANA 7,80 83,20 10,00
Jano Hrijašik Kovačica ZVEZDANA 8,83 83,00 0,22
Kula ZVEZDANA 8,00 83,00 5,00
Dimitrije Savanović Voganj (Ruma) NS ILINA 9,00 82,50 0,72
Marko Domonji Lakatoš Stara Pazova NS ILINA 8,90 82,50 1,15
Ruško Nešić Banatsko Aranđelovo (Novi Kneževac) NS ILINA 9,60 82,00 1,14
Branislav Srećkov Zmajevo (Vrbas) NS ILINA 9,12 79,00 2,00
Nandor Kovač Bečej NS ILINA 7,50 81,00 3,00
Todor Savin Đurđevo (Žabalj) NS ILINA 7,50 81,00 2,00
Ivica Stojšin Melenci (Zrenjanin) NS ILINA 9,12 83,10 2,60
David Mužlaji Bačko Gradište (Bečej) NS FUTURA 8,80 83,80 3,50
Ivica Stojšin Melenci (Zrenjanin) NS FUTURA 8,40 85,70 1,42
Zoltan Dukai Orom (Kanjiža) NS DIKA 8,00 86,00 2,0
Branislav Srećkov Zmajevo (Vrbas) NS DIKA 8,80 80,00 2,00
Mićo Berber Savino Selo (Vrbas) NS DIKA 8,70 80,00 1,00
Miomir Crveni Turija (Srbobran) NS DIKA 8,12 85,00 7,80
Miroslav Berber Savino Selo (Vrbas) NS DIKA 7,70 82,00 3,00
ZZ Mizor Deronje (Odžaci) NS DIKA 7,40 79,00 7,00
Nikola Dujin Novi Bečej NS DIKA 8,50 85,60 5,70
Milorad Ilijević Crepaja (Kovačica) NS DIKA 7,85 81,00 0,50
Ferum doo Vršac RAPSODIJA 7,70 82,00 5,70
Gojka Tiberiju Straža (Vršac) RAPSODIJA 7,25 80,00 3,00
Aleksandar Mamužić Stari Žednik (Subotica) RAPSODIJA 7,96 83,00 1,14
Sava Kovačević AD Vrbas RAPSODIJA 7,90 82,50 42,60
Jovan Vujović Crvenka (Kula) RAPSODIJA 9,10 82,00 2,00
Bisenko Birvalski Radojević salaš (Sombor) RAPSODIJA 8,70 80,00 2,60
Šima Gertner Gradina (Sombor) RAPSODIJA 8,00 85,20 21,00
Jovan Vujović Crvenka (Kula) RAPSODIJA 7,80 81,50 10,00
Žarko Milanov Kovilj (Novi Sad) RAPSODIJA 7,70 80,60 10,00
Vasa Nastić Vršac POBEDA 7,00 82,00 2,50

CENTRALNA SRBIJA

Ime i prezime/
Naziv firme
Mesto NS SEME sorta Prinos (t/ha) Hektolitarska masa (kg) Površina parcele (ha)
Novica Spasić Moštanica (Vranje) SIMONIDA 4,50 0,16
Sveta Nocić Stropsko (Vranje) SIMONIDA 4,20 0,20
Abdula Misimi Somoljica (Bujanovac) SIMONIDA 4,20 0,16
Neat Limani Bukarevac (Preševo) SIMONIDA 3,90 0,16
Marko Anđelković Rataje (Vranje) SIMONIDA 3,80 0,30
Stanko Nedeljković Polom (Vladičin Han) SIMONIDA 3,70 0,16
Poljoprivredna škola Požega SIMONIDA 7,80 84,00 1,00
Jovica Stojković Navalin (Leskovac) SIMONIDA 5,80 81,00 5,00
Boban Mitrović Leskovac SIMONIDA 5,50 81,00 8,00
Ivan Nedeljković Kosančić (Bojnik) SIMONIDA 4,50 80,00 15,00
Radovan Jović Čekmin (Leskovac) SIMONIDA 4,20 82,00 7,00
Novica Spasić Moštanica (Vranje) NS 40S 4,80 0,16
Sveta Nocić Stropsko (Vranje) NS 40S 4,70 0,20
Abdula Misimi Somoljica (Bujanovac) NS 40S 4,50 0,16
Neat Limani Bukarevac (Preševo) NS 40S 4,20 0,16
Stanko Nedeljković Polom (Vladičin Han) NS 40S 4,00 0,16
Marko Anđelković Rataje (Vranje) NS 40S 3,90 0,30
Ivan Nedeljković Kosančić (Bojnik) NS 40S 5,10 78,00 30,00
Siniša Krstić Bojnik NS 40S 4,10 77,00 45,00
Novica Spasić Moštanica (Vranje) ZVEZDANA 4,00 0,16
Sveta Nocić Stropsko (Vranje) ZVEZDANA 3,70 0,20
Marko Anđelković Rataje (Vranje) ZVEZDANA 3,60 0,30
Abdula Misimi Somoljica (Bujanovac) ZVEZDANA 3,60 0,16
Neat Limani Bukarevac (Preševo) ZVEZDANA 3,60 0,16
Stanko Nedeljković Polom (Vladičin Han) ZVEZDANA 3,50 0,16
Poljoprivredna škola Požega ZVEZDANA 7,80 83,00 1,00
Ivan Nedeljković Kosančić (Bojnik) ZVEZDANA 4,80 81,00 15,00
Novica Spasić Moštanica (Vranje) RAPSODIJA 4,30 0,16
Abdula Misimi Somoljica (Bujanovac) RAPSODIJA 4,30 0,16
Sveta Nocić Stropsko (Vranje) RAPSODIJA 4,20 0,20
Neat Limani Bukarevac (Preševo) RAPSODIJA 3,80 0,16
Stanko Nedeljković Polom (Vladičin Han) RAPSODIJA 3,80 0,16
Marko Anđelković Rataje (Vranje) RAPSODIJA 3,70 0,30
Novica Spasić Moštanica (Vranje) NOVOSADSKI 565 3,90 0,16
Abdula Misimi Somoljica (Bujanovac) NOVOSADSKI 565 3,80 0,16
Neat Limani Bukarevac (Preševo) NOVOSADSKI 565 3,60 0,16
Stanko Nedeljković Polom (Vladičin Han) NOVOSADSKI 565 3,60 0,16
Marko Anđelković Rataje (Vranje) NOVOSADSKI 565 3,50 0,30
Sveta Nocić Stropsko (Vranje) NOVOSADSKI 565 3,80 0,20
Sveta Nocić Stropsko (Vranje) ODISEJ 4,80 0,20
Novica Spasić Moštanica (Vranje) ODISEJ 4,70 0,16
Abdula Misimi Somoljica (Bujanovac) ODISEJ 4,60 0,16
Marko Anđelković Rataje (Vranje) ODISEJ 4,20 0,30
Stanko Nedeljković Polom (Vladičin Han) ODISEJ 4,20 0,16
Neat Limani Bukarevac (Preševo) ODISEJ 3,90 0,16
Poljoprivredna škola Požega RENESANSA 8,00 82,00 1,00

NS SEME » Rezultati žetve NS SEME strnih žita 2015.