Quantcast
NS seme

Rezultati žetve NS SEME strnih žita 2014.

Ime i prezime Mesto NS SEME sorta Prinos (t/ha) Hektolitarska masa (kg) Površina parcele (ha)
Milan Tišma Zmajevo NS 40 S 8,60 76 7,0
Jovan Gaćeša Zmajevo NS 40 S 8,44 82 8,2
Mile Zarin Jaša Tomić NS 40 S 8,25 77 15,0
ZZ “Beška” Beška NS 40 S 8,00 80 40,0
Bora Mitrović Kać NS 40 S 7,90 81 5,0
“Agrosoj” doo Neuzina NS 40 S 7,62 76 12,0
Stevica Gajić Bačka Palanka NS 40 S 7,40 78 30,0
Ostoja Jakšić Banatsko Novo Selo NS 40 S 7,35 78 35,0
REMY TRADE Ostojićevo NS 40 S 7,25 78 20,0
Petar Pasula Margita NS 40 S 7,14 76 12,0
REMY TRADE Ostojićevo NS 40 S 7,12 78 50,0
Bisenko Birvalski Radojević salaš (Sombor) NS 40 S 7,10 79 5,0
Goran Martinov Sakule NS 40 S 7,10 76 21,0
Todorović Vladica Prahovo NS 40S 7,10 19.0
“Uljarice Bačka ZZ “Aradac” Aradac NS 40 S 7,02 79 110,0
Milenko Čavić Titel NS 40 S 7,00 79 8,0
Dimitrije Živojinov Ilandža NS 40 S 7,00 76 40,0
Dušan Milanović Čurug NS 40 S 6,95 79 20.0
ZZ “Veljko Lukić Kurjak” Lukićevo NS 40 S 6,80 79 54,0
Steva Cukić Baranda NS 40 S 6,70 77 10,0
Vojkan Kostić Pirot NS 40 S 6,70 15,0
DOO “Janković” Perlez NS 40 S 6,50 79 20,0
AD “Graničar” Konak NS 40 S 6,40 76 11,0
AD “Dijamant agrar” Futog NS 40 S 6,20 79 150,0
Steva Denčić Crnoklište NS 40 S 6,20 7,0
Đuro Vuković Kljajićevo NS 40 S 6,10 78 6,0
Dobrivoje Zlatanović Katun NS 40 S 6,00 6,0
Napredak Stara Pazova Simonida 8,00 81 32,0
Milan Tišma Zmajevo Simonida 7,97 80 6,8
Mile Zarin Jaša Tomić Simonida 7,82 79 11,0
DOO “Vrebalov” Novi Bečej Simonida 7,80 82 24,0
Napredak Stara Pazova Simonida 7,50 80,7 185,0
Žikica Lazić Golubinci Simonida 7,50 82 85,0
AD Agrounija Inđija Simonida 7,35 82 26.0
Dušan Slijepčević Nova Crvenka Simonida 7,26 80 6,5
AD “Feketić” Feketić Simonida 7,03 80 63,0
ZZ “Beška” Beška Simonida 7,00 80 30,0
Predrag Čejić Pavliš Simonida 6,98 78 7,0
Petar Pasula Margita Simonida 6,92 77 15,0
Grujo Bogojević Bačko Novo Selo Simonida 6,90 81 35,0
Milenko Čavić Titel Simonida 6,80 81 11,0
Bela Džavić Stari Žednik Simonida 6,79 83 15,0
Milenko Bitević Farkaždin Simonida 6,70 79 10,0
Slobodan Marić Slepčević Simonida 6,67 81 8,7
AD “Feketić” Feketić Simonida 6,66 81 75,0
Đorđe Milotin Begejci Simonida 6,60 82 10,0
Đorđe Mihajlović Kraljevci Simonida 6,50 80 30.0
Miodrag Paunović Bela Crkva Simonida 6,50 78 25,0
AD “Graničar” Konak Simonida 6,26 77 262,0
Čaba Boršoš Adorjan Zvezdana 9,00 83 50,0
Bora Mitrović Kać Zvezdana 7,90 82 10,0
Đorđe Mihajlović Kraljevci Zvezdana 7,80 81 10.0
Zvonko Kulić Subotica Zvezdana 7,60 84 6,9
AD “Zobnatica” Bačka Topola Zvezdana 7,40 78 120,0
AD Agrounija Inđija Zvezdana 7,22 82 33.0
Aleksandar Gertner Gradina (Sombor) Zvezdana 7,20 80 15,5
Stevica Gajić Bačka Palanka Zvezdana 7,20 83 50,0
Agrounija Inđija Zvezdana 7,20 80 33,0
Žikica Lazić Golubinci Zvezdana 7,20 81 81,0
Lazar Živanov Bavanište Zvezdana 6,90 82 7,0
AD “Zobnatica” Bačka Topola Zvezdana 6,86 78 20,0
Zvonko Kulić Subotica Zvezdana 6,80 82 75,0
Đorđe Milotin Begejci Zvezdana 6,80 83 16,0
“Uljarice Bačka”
ZZ “Aradac”
Aradac Zvezdana 6,72 80 87,0
Laza Paroški Srbobran Zvezdana 6,70 80 15.0
Milenko Bitević Farkaždin Zvezdana 6,50 79 20,0
Davor Klecin Bač Zvezdana 6,30 79 7,0
Živa Dujin Novi Bečej Zvezdana 6,10 83 15,0
Đurica Iličić Novi Bečej Zvezdana 6,10 82 20,0
Mile Zarin Jaša Tomić Rapsodija 8,50 77 12,0
Nikola Verbunkić Rtkovo Rapsodija 7,50 55,0
Steva Denčić Crnoklište Rapsodija 7,00 18,0
“Agrosoj” doo Neuzina Rapsodija 6,92 77 6,0
“Uljarice Bačka”
ZZ “Aradac”
Aradac Rapsodija 6,85 80 130,0
DOO “Matijević Agrar” Lazarevo Rapsodija 6,70 80 45,0
Aleksandar Gertner Gradina (Sombor) Rapsodija 6,60 80 35,0
Miodrag Paunović Bela Crkva Rapsodija 6,40 77 25,0
AD “Graničar” Konak Rapsodija 6,28 77 321,0
AD “Graničar” Konak Pobeda 6,10 80 127.0
Jovan Porkarević Kobišnica Pobeda 6,00 25.0
Predrag Čejić Pavliš Renesansa 6,80 79 6.0
DOO PIK Skorenovac Renesansa 6,00 78 76.0
Miroslav Živanović Karbulovo Renesansa 6,00 38.0
AD “Pionir” Srbobran NS Ilina 7.15 80 20.0
AD Agrounija Inđija NS Dika 6.73 83 10.0
AD “Pionir” Srbobran NS Dika 6.14 82 20.0
AD “Doža Đerđ” Bačka Topola Nonius 7,27 66 24,0
Stevica Gajić Bačka Palanka Nonius 6,70 9,0
AD “Doža Đerđ” Bačka Topola Nonius 6,52 66 616,0
Dragomir Davidov Melenci Nonius 6,20 12,0
Steva Denčić Crnoklište Nonius 6,00 4,0
Dragiša Jovanović Mala Jasikova Nonius 5,20 25.0
Stajić Milivoje Golubinci Novosadski 565 7,05 4.0
ZZ “Veljko Lukić Kurjak” Lukićevo Novosadski 565 6,18 20.0
ZZ “Aradac” Aradac Novosadski 565 5,00 160.0
Sabo Čaba Totovo Selo Novosadski 525 6,95 4.2
Mlekara “Lazar” Blace Novosadski 525 5,50 90.0
Bratislav Kojić Klenje Odisej 6,82 76 2,2

NS SEME » Rezultati žetve NS SEME strnih žita 2014.